Студенти КУП НАНУ віншували ветеранів Великої Вітчизняної війни Інституту держави і права ім. В.М. Корецького

8 Травня, 2014

За дорученням ректора КУП НАН України, професора, Юрія Бошицького представники студентського самоврядування 8 травня 2014 року привітали з Днем Перемоги ветеранів Великої Вітчизняної війни Інституту держави і права ім. В.М. Корецького, серед яких були присутні почесні доктори нашого університету:
   Семчик Віталій Іванович, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, головний науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України;
   Мурашин Геннадій Олександрович, кандидат юридичних наук, провідний науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України.
   Мунтян Василь Лук’янович, доктор юридичних наук, член спеціалізованої ради захисту докторських робіт Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України.
    Юрій Сергійович Шемшученко, директор інституту, у вітальному слові відзначив, що 9 травня для ветеранів є подвійним святом, адже після закінчення Великої вітчизняної війни вони стали першими науковцями, які 65 років тому (13 травня 1949 року) почали свою наукову діяльність у стінах інституту держави і права, який сьогодні носить ім’я Михайла Корецького.

Зі щирими словами глибокої шани та поваги від професорсько-викладацького складу, особисто від ректора до присутніх звернулася Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти і виховної роботи, яка наголосила на тому, що історія України – це не лише хроніка творення незалежності держави і боротьби за її існування, а й мільйонноіменний некрополь, де спочивають сини і доньки нашого народу, які заради Батьківщини віддали найдорожче – своє життя. Вона побажала присутнім ветеранам, щоб і надалі вони допомагали КУП НАНУ навчати молодь патріотизму.

Студенти вітали присутніх теплими словами, віршами та піснями. Президент студентського парламенту Дар’я Полінська у своєму вітальному слові звернулася до ветеранів зі щирими словами подяки за великий подвиг перед людством і наголосила, що студентська молодь КУП НАНУ,  сповнена поваги до героїв нашої країни, розробила загальноуніверситетську програму «Передай тепло своєї руки людям поважного віку», в рамках якої студенти звертаються до громадської думки з пропозицією змінити термін звертання до людей старшого покоління з «людина похилого віку» на «людина поважного віку».
   У виконанні Катерини Коврик, завідувача центру культурно-дозвілевої діяльності КУП НАН України, прозвучала пісня  у супроводі бандури на слова Дмитра Чередниченка та музику класика вітчизняної музичної культури Олександра Білаша «Жайвори».

Вірші про війну декламували Катерина Коврик, Дар’я Полінська та Ярослав Населевський. На завершення у виконанні Ярослава Населевського, Катерини Волошиної, Артура Мінакова, Дар’ї Полінської та Катерини Коврик прозвучала пісня «Поклонимся великим тем годам». Під час виконання цієї пісні всі присутні в залі встали та долучилися до виступу.
   Юрій Ісайович Нипорко, доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАНУ, прочитав власний вірш, присвячений солдатам та їх величному подвигу.
   На добру згадку про зустріч ветеранам було вручено квіти та пам’ятні подарунки.