Студенти КУП НАНУ вітають з Міжнародним днем сім’ї багатодітні родини Святошинського району

20 Травня, 2009

14 травня 2009 року ансамбль східного танцю «Вуаль», Міс Університет-2009, лауреат 11 Міжнародного студентського фестивалю «Барви осені» в номінації «Вокальний жанр» Слєсарєва Маргарита за дорученням ректора, професора Юрія Бошицького взяли участь у віншуванні багатодітних сімей Святошинського району.
Уже 3 роки поспіль цей захід проводиться в районі за підтримки Голови Святошинської у м. Києві районної ради Володимира Мазепи. Бурхливими оплесками зустріли присутні музичне вітання студентів КУП НАНУ України. На святі з вітальним словом до гостей звернулась Народний депутат Верховної Ради України Сорочинська-Кириленко Раїса, заступник голови Святошинської районної у м. Києві ради Олександр Криницький, депутати районної ради. Присутні родини були відзначені Подякою Голови Святошинської районної ради та Грамотою Голови Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації до Міжнародного дня сім’ї та цінними подарунками.

Терещенко Михайло,студент 4 курсу,
Малюк Олександр, студент 1 курсу.