Студенти КУП НАНУ вшанували пам`ять В.М.Корецького

19 Лютого, 2015

З нагоди 125 річниці від дня  народження видатного академіка, українського юриста-міжнародника, спеціаліста у галузі міжнародного приватного права та загальної історії держави та права Володимира Михайловича Корецького студенти Київського університету права Національної академії наук України  відвідали Державний іcторико-меморіальний Лук’янівський заповідник.  Працівники заповідника провели екскурсію до меморіальної кімнати-музею видатних історичних постатей та вшанували пам`ять В.М.Корецького покладанням квітів вдячності на могилу.

26 лютого 2015 року на Міжнародній науково-практичній конференції, що відбудеться в КУП НАНУ, присвяченій VІІІ науковим читанням пам`яті В.М.Корецького, студенти матимуть змогу глибше розкрити постать видатного науковця, який своєю діяльністю,  досконалим знанням іноземних мов є взірцем для студентства, що знання іноземної мови є пріоритетним для студентів, щоб зайняти гідне місце на ринку праці. Його знанням аплодував увесь світ, шанобливо обравши суддею ООН (1949-1956рр.). Загальна Декларація прав людини, яка була прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року в своєму змісті ст.1та ст. 6 має текстовий зміст поданий В.М.Корецьким і затверджений без змін.