Студенти КУП НАНУ вивчають Міжнародне публічне право

26 Лютого, 2014

З 26 лютого в КУП НАНУ на запрошення ректора професора Юрія Бошицького почався цикл лекцій «Міжнародне публічне право» українського ученого-правника, доктора юридичних наук, професора, політичного і громадського діяча Буткевича Володимира Григоровича.
     Володимир Григорович Буткевич є відомою постаттю не тільки в Україні, але і за її межами, який є фундатором певних шкіл і напрямків в міжнародному праві. Буткевич В.Г. був деканом факультету міжнародних відносин і міжнародного права (1983–1988); директором Інституту міжнародних відносин і міжнародного права (1988–1989). Народний депутат України ІІ скликання, голова Комісії з прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин ВР (1994–1998). Суддя Європейського Суду з прав людини (1998–2008). Читав курси лекцій з міжнародного права в університетах Франції, Італії, Болгарії, Угорщини, Німеччини, Швейцарії, РФ, США (1980–1996), член Конституційної асамблеї України.
     Володимир Григорович під час проведення лекції акцентував увагу студентів на питаннях міжнародного публічного права як науки і як навчальної дисципліни, зазначивши сучасні тенденції теорії і практики міжнародного права.

Особливу зацікавленість студентів викликав аналіз сутності міжнародного права та основних проблем, які виникли та є не вирішеними на даний час. Крім того, Володимир Григорович, запропонував студентам розв’язувати практичні завдання, які допоможуть їм вдосконалити свої знання та навички.
     Студенти факультету міжнародних відносин висловлюють слова щирої вдячності ректорові, професору, заслуженому юристу України Ю.Бошицькому за надану можливість спілкуватись з відомим науковцем і Володимиру Григоровичу Буткевичу – за розкриття цікавої і пізнавальної тематики.