Студенти КУП НАНУ взяли участь у благоустрої в місті – спорудження нового спортивного майданчика

27 Травня, 2014

Цього тижня, 20 – 21 травня, Студентський актив парламенту КУП НАНУ та Студентська рада м. Києва спільно зі спортивним рухом «Street Workout» встановила новий спортивний майданчик.
   Спортивний комплекс було споруджено на території середньої загальноосвітньої школи Дніпровського району м. Києва № 201.

«Сьогодні Студентська радам. Києва ставить за мету вирішення однієї з найбільш актуальних проблем молоді – залучення молодих людей до ведення здорового способу життя та спорту, – зазначив координатор СРК Олександр Клімашевський. – Ми і надалі плануємо співпрацювати зі спортивним рухом «Street Workout» та допомагати школам столиці зі встановленням спортивних комплексів».
   «Власною роботою ми маємо за мету показати всім, що лише долучившись власноруч до будь-якої благодійної справи, ми можемо змінити наше рідне місто на краще – зазначила Президент Студентського парламенту КУП НАНУ та заступник координатора СРК за сумісництвом Полінська Дар`я. – Які б в нас не були повноваження – голова CРК, заступник, президент чи голова студради…ми всі жителі м. Київ. Тому ми з однаковим інтересом беремося за справи, які можуть змінити нас і всіх довкола в кращу сторону».
   Таким чином в м. Київ з’явився ще один чинник здорового способу життя. Студентська молодь, яка береться за такі справи дійсно має гарну мету – долучити молодь до спорту та вчинити благоустрій рідного міста, яким нажаль на сьогодні майже ніхто не займається.

Студентський парламент КУП НАНУ ініціює створення нового соціального проекту «Зміни своє місто на краще» в якому студентська молодь матиме змогу долучити краплинку власного тепла та душі до зміни м. Києва – створення чи відновлення дитячих та спортивних майданчиків тощо.. Бо, як співається  у пісні композитора Ігоря Шамо на слова поета Дмитра Луценка «Як тебе не любити,Києве мій!».