Студенти КУП НАНУ взяли участь у дебатах з нагоди святкування Дня науки

16 Травня, 2014

Студенти Київського університету права НАН України з нагоди святкування Дня науки та в рамках студентської співпраці 12 травня 2014 року взяли участь у дебатах на базі Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.
     Команду КУП НАНУ представили студенти 3-го курсу юридичного факультету: Дмитро Санченко та Катерина Широкоступ. У якості слухачів були присутні студенти А.В. Авраменко-Хомич, В.Б. Бондар, Б.О. Поліщук та В.А. Ковбасюк. Згідно з правилами заходу студентами були  представлені доповіді з політологічних, соціологічних дисциплін, а також теорії та історії держави і права. До складу суддівської колегії увійшли професор кафедри теорії, історії та конституційного права, к.ю.н. Шестопалова Людмила Миколаївна, к.ф.н. Білозор Дмитро Володимирович, викладач кафедри теорії, історії та конституційного права Хромей Василь Васильович.
     На першому етапі дебатів до слова були запрошені представники професорсько-викладацького складу, консультанти юридичних клінік, які побажали учасникам успіхів та запросили до співпраці у найближчий час та у перспективі.

На обговоренні фігурували питання відкритого суспільства та його ворогів за теорією Карла Попера, політичні аспекти діяльності Маргарет Тетчер в контексті британського консерватизму, модель сильної держави за Ніколло Макіавеллі, ціннісні виміри демократії Ганса Кельзена та дуалізм влади, як політико-правове явище.
     До дискусій долучилися представники Наукового товариства студентів та соціальний відділ УДУФМТ.
     На завершення заходу суддями було оцінено кращі виступи, після чого відбулася церемонія нагородження. За результатами міжуніверситетських дебатів КУП НАНУ посів ІІ місце. Судді відзначили високий рівень підготовки та висловили сподівання щодо проведення наступних заходів такого формату у наступному році.
    Учасники дебатів мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою вишу.

Студентський актив висловлює щиру вдячність ректорові КУП НАНУ, професору Юрію Бошицькому за підтримку студентів.

Дмитро Санченко,
юридичного факультету,