Студенти КУП НАНУ взяли участь у флеш-мобі на Софіївські площі

16 Вересня, 2014

Спорт – це життя. Це любов, пристрасть, надія і віра. Це те, що з’єднає Всіх нас. Назавжди. Полум’я в наших серцях.
     До Дня фізкультури і спорту України 14 вересня 2014 року Софійська площа зустріла молодь, серед яких були студенти КУП НАНУ, з новим рекордом сучасності, найбільшим живим словом “МИР”, та наймасовішою РУХАНКОЮ за всю історію України!

Проект  «Руханка» створений, як новий фізкультурно-оздоровчих формат у масових заходах і організований Міністерством молоді та спорту спільно з Програмою Розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні, продовжує заохочувати пересічних українців до здорового способу життя.
     Мета цього руху спрямована на розвиток ідей ведення індивідуальних ранкових розминок та популяризації масових оздоровчих заходів у форматі Руханок. Робити ранкові вправи корисно і модно, кожна людина може відчути наскільки ефективним і бадьорим може бути її день, якщо вранці зробити невелику  «Руханку!»

Студенті КУП НАНУ дякують організаторам “РУХАНКИ”, за таке чудове дійство та за подаровані: всплеск емоцій, гарний настрій, заряд енергії, за нові знайомства, за зустріч усіх активних киян і гостів міста. Сьогодні вся молодь разом показала, як спорт єднає людей і що ми, УКРАЇНЦІ, за МИР в Україні і у всьому світі!!!!