Студенти КУП НАНУ взяли участь у ХІІІ Всеукраїнському Фестивалі – конкурсі студентської творчості «Весняна хвиля – 2013»

15 Квітня, 2013

У ХІІІ Всеукраїнському Фестиваль – конкурс студентської творчості «Весняна хвиля – 2013» 11-12 квітня у номінація Авторська поезія взяв участь у конкурсі президент Клубу поетів КУП  НАНУ Михальов Максим, студент ІІІ курсу юридичного факультету.

Максим кілька років поспіль є учасником цього креативного проекту, який  проходить на базі Європейського університету. Компетентне журі у складі: Анатолія Григор`єва – режисера театру та кіно, Номінанта премії «Телетріумф – 2013» ; Олексія Нагрудного – поета, артиста театру та кіно, телеведучого, Лауреата Міжнародних театральних конкурсів , кінофестивалів; Сергія Коршикова – актора театру, кіно та  інших відомих артистів та поетів. На розсуд членів журі Михальов Максим представив твори «Спасибо Вам», «Во мраке позолоты икон» на фоні музичного супроводу Аліг`єрі – «Адажіо» ( 16 шедеврів класичної музики від КУП  НАНУ), здобувши диплом переможця Фестивалю –конкурсу та відзначений у номінації «Авторська відданість та популяризація поетичного жанру».
   Адміністрація, студентство КУП НАНУ щиро вітають Максима Михольова з перемогою та бажають творчого натхнення, креативних ідей та засідань клубу поетів КУП НАНУ.

Наталія Чернега,
помічник проректора з гуманітарної освіти та виховної роботи