Студенти КУП НАНУ взяли участь у Марші миру

21 Вересня, 2017
    21 вересня 2017 року студенти першого курсу юридичного факультету Київського університету права НАН України взяли участь у Марші миру − загальноміській акції, присвяченій Міжнародному Дню миру.

Генеральна Асамблея ООН у резолюції 55/282 від 7 вересня 2001 року ухвалила відзначати відповідну подію кожного 21 вересня, починаючи з 2002 року, розцінюючи цей день як сигнал про вічне прагнення людини до загального припинення вогню та відмови від насильства.

В Україні День миру було офіційно встановлено відповідно до Указу Президента України № 100 від 5 лютого 2002 року.

mm1s.jpg

mm2s.jpg

mm3s.jpg

Однією з неодмінних умов проведення Дня миру, починаючи з 1986 року, є символічна Хода миру, ініціатором якої свого часу став індійський філософ-миротворець Шрі Чінмой. Щороку в цей день люди в усьому світі беруть участь у Ході, демонструючи власну відданість ідеям миру, солідарність з іншими людьми − представниками різних континентів і країн, підтримуючи Організацію Об’єднаних Націй у її зусиллях, спрямованих на досягнення й встановлення миру.

Цього року Міжнародний День миру в Україні пройшов під гаслом: «Разом на благо України: повага, безпека і гідність для всіх». Тому, цілком зрозумілою є актуальність заходів, що відбулися у Києві, – столиці держави загиблих та живих героїв, біженців, громадян, що і сьогодні потерпають від військових дій з боку агресора. В акції взяли участь представники Київської міської влади, громадських організацій, військові та ветерани, а також активна молодь – майбутнє мирної України.

mm4s.jpg

mm5s.jpg