Студенти КУП НАНУ взяли участь у міжнародній конференції з питань міжнародного права на базі Мішкольцького університету (Угорщина)

13 Березня, 2012

В рамках угоди про співпрацю  між Київським університетом права НАН України та Мішкольцьким університетом (Угорщина), а також завдяки підтримці ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л. Бошицького студенти КУП НАНУ  мали змогу з 5 по 6 березня взяти участь у  міжнародній ювілейній конференції, присвяченій 30-річчю юридичного факультету що проходила у Мішкольцькому університеті (Угорщина).

У роботі конференції взяли участь молоді науковці з України,  Угорщини,  Австрії, Словаччини, Румунії.

За результатами  відбору кращих наукових робіт з міжнародного права Київський університет права НАН України на конференції представляли: Сарських О.П., референт ректора; Бєлінська Дар’я, студентка 4 курсу, відділення міжнародного права; Гаврилюк Христина, студентка 3 курсу, відділення міжнародного права та Корчагіна Ольга, студентка 2 курсу, правознавство.

Метою конференції було надати можливість молодим науковцям з різних країн продемонструвати власні наукові здобутки та налагодити творчі зв’язки між молодими науковцями на міжнародному рівні.

Студенти виступили з цікавими та актуальними доповідями, що викликало у присутніх активне обговорення та дискусію.

Окрім плідної наукової роботи конференції гостинні угорські колеги запропонували учасникам цікаву організацію дозвілля та культурну програму.

Адміністрація Мішкольцького університету сприяла змістовному дозвіллю для викладачів та кураторів груп,  а студентське самоврядування влаштувало  вечірку, де студенти могли познайомитись та поспілкуватись один з одним  у неофіційній обстановці.

Після завершення офіційної частини конференції учасники мали змогу ознайомитися також і з культурною спадщиною м. Мішкольца. Зокрема, можливість пройтися старими вулицями міста, ознайомитися з архітектурною та культурною спадщиною угорського народу, помилуватись на осяяну місячним сяйвом фортецю в Діошдьере, побудовану в ХІІІ ст., Національним театром Мішкольца, та відчути атмосферу найстарішого готелю, оповитого легендами віків.

Студенти КУП НАНУ вдячні ректору, професору Ю.Л. Бошицькому за надану можливість відвідати конференцію міжнародного рівня.