Студенти КУП НАНУ взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції молодих учених «Закарпатські правові читання»

20 Квітня, 2012

В рамках угоди про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Закарпатським державним університетом, а також завдяки підтримці ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л. Бошицького студенти КУП НАНУ  мали змогу з 9 по 10 квітня прийняти участь у міжнародній науково-практичній конференції молодих учених та студентів «Закарпатські правові читання» у місті Ужгород(Україна).
     Приємний настрій, чудові емоції, прекрасний прийом, так вітали закарпатці учасників. На конференції були представлені молоді науковці з Білорусі, Словаччини, Угорщини, України. Київський університет права НАН України представляли Алтухов Олексій, студент 4-го курсу, спеціальності правознавство та Бєлінська Дар’я, студентка 4-го курсу відділення міжнародного права.
     Представники КУП НАНУ виступили з цікавими та актуальними доповідями, що викликало у присутніх активне обговорення та дискусію.

Окрім плідної наукової роботи конференції гостинні ужгородські колеги запропонували учасникам цікаву організацію дозвілля та культурну програму. Після конференції організатори запросили всіх учасників відвідати перлини архітектури Закарпатського краю та насолодитися панорамою вечірнього міста.
Студенти КУП НАНУ щиро вдячні ректору, професору Ю.Л. Бошицькому за надану можливість відвідати конференцію міжнародного рівня.