Студенти КУП НАНУ взяли участь у молодіжній акції із вшанування Героїв України «Запали свічку нашим Героям»

13 Жовтня, 2014

12 жовтня студенти КУП НАНУ спільно зі Студентською радою м. Києва та Управлінням сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації взяли участь у молодіжній акції із вшанування Героїв України «Запали свічку нашим Героям». Акцію було проведено з метою підтримки військовослужбовців, які захищають сьогодні Україну в зоні АТО, а також вшанування пам’яті полеглих воїнів України та Героїв Небесної Сотні.
   До даної акції долучилися лідери молодіжних громадських організацій, студентська та активна молодь столиці – на Майдані Незалежності учасники акції склали композицію з лампадок з написом “Слава Україні – Героям Слава”.