Студенти КУП НАНУ взяли участь у молодіжній колегії «Крок до взаємодії»

25 Грудня, 2015

24 грудня 2015 року в Київському міському будинку вчителя Управлінням молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту було проведено  молодіжну колегію «Крок до взаємодії». У заході взяли участь, на доручення ректора, професора Юрія Бошицького, представники КУП НАНУ, активна молодь столиці, лідери молодіжних та дитячих громадських організацій,

Олексій Трофимов,  заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту – начальник управління сім’ї, молоді та спорту у звітній частині доповіді акцентував увагу на ряді реалізованих проектів і подальшу співпрацю зі студентством, молоддю столиці, громадськими організаціями  в даному напрямку.
     Анна Куценко, директор Київського молодіжного центру звернула увагу на плідну співпрацю з вишами столиці, зокрема, із КУП НАНУ. Як зазначила доповідач ряд соціальних, спортивних  проектів були ініційовані молоддю столиці.
     В обговоренні актуальних питань, що стосуються реалізації молодіжної політики взяли участь і надали пропозиції ряд громадських організацій.

Підбиваючи підсумки реалізації виконання програм за 2015 рік КУП НАНУ було відзначено Подяками за співпрацю та внесок у розвиток  молодіжного руху столиці.