Студенти КУП НАНУ взяли участь у науково-практичному семінарі Модель ООН «AVIMUN – 2015»

18 Березня, 2015

З нагоди 125 річниці від дня  народження Володимира Михайловича Корецького – академіка, українського юриста-міжнародника, спеціаліста у галузі міжнародного приватного права, загальної історії держави та права студенти юридичного факультету провели урок, на якому вели дискусії про життя та діяльність науковця.

12-13 березня в приміщенні Інституту Міжнародних Відносин Національного Авіаційного Університету відбувся науково-практичний семінар Модель ООН «AVIMUN – 2015». Команда КУП НАНУ в складі  шістьох студентів взяли участь у розгляді  вкрай важливих питаннях людства:
1.Комітет з питань роззброєння та міжнародної безпеки (DISEC)
Тема: Боротьба з розробкою, виробництвом і накопиченням бактеріологічного і токсичної зброї.
2.Економічна та соціальна рада (ECOSOC)
Тема: Безробіття як одна із складових світової фінансово-економічної кризи.
3.Рада з прав людини (HRC)
Тема: Захист прав людей, що проживають в зоні військових конфліктів.
4.Комітет з питань навколишнього середовища (UNEP)
Тема: Проблема забруднення вод Північного льодовитого океану нафтовими розливами.

Студенти першого курсу юридичного факультету КУП НАНУ представляли такі країни:
•    Опря Дар’я (ПБ-12) – Чеська Республіка
•    Буфан Василь (ПБ-11) – Ботсвана
•    Веселовська Алла (ПБ-11) – Південно-Африканська Республіка
•    Куліковська Вікторія (ПБ-11) – Буркіна-Фасо
•    Євдокимова Владлена (ПБ-11) – Королівство Данія
•    Осипенко Олег (ПБ-12) – Російська Федерація.

Дар`я Опря,
студентка групи ПБ – 12,
радник ректора зі студентських питань
 на громадських засадах