Студенти КУП НАНУ взяли участь у проведені акції «Єднаймося навколо прапора держави»

28 Серпня, 2014

23 серпня, напередодні Дня незалежності України, українці вшановують один з трьох символів нашої держави – Державний Прапор України.
   Сьогодні під благословенням Державного Прапора Україна будує справедливий лад, творить загальнодержавні і суспільні звершення, досягає мистецьких і спортивних успіхів.

Мить, коли під звуки Державного Гімну піднімається Прапор України – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.
Студенти Київського університету права НАН України за покликом серця також не змогли оминути це свято та взяли участь у церемонії підняття прапору біля будівлі Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації. Виконуючи гімн нашої Батьківщини, у цей непростий для кожного з нас час, дійсно розумієш усю велич України, її героїчну та культурну спадщину.
   Символічне викладання монетами герба України, до якого долучилися небайдужі жителі усього району завершилося переданням цих монет на нужди військовим, які наразі захищають нашу землю на території АТО.

На завершення церемонії владика наставник Михайлівського золотоверхого собору прочитав молитва за Україну та благословив усіх присутніх .
Довідка: Постановою Верховної Ради України: «Про Державний Прапор України» від 28 січня 1992 року затверджено Державним Прапором України національний прапор, що являє собою прямокутне полотнище, яке складається з  двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої синього кольору, нижньої жовтого кольору, із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.