Студенти КУП НАНУ взяли участь у районних заходах,приурочених Дню фізичної культури та спорту на стадіоні «Темп»

16 Вересня, 2014

13 вересня відбулося справжнє спортивне шоу, присвячене Дню фізичної культури і спорту України. Проведення спортивних свят  у другу суботу вересня стало вже доброю традицією в Святошинському районі. День спорту розпочався з велопробігу. Стартували від приміщення районної адміністрації, а фінішували – на  стадіоні «Темп».

До присутніх звернувся Ілля Сагайдак, голова Святошинської РДА, зазначивши,що  спорт зараз набув широкого політичного змісту, бо коли при нагородженні чемпіонів звучить Гімн України – це  означає не лише досягнення спортивного результату, а й  прославляння своєї держави.

Збірна команда Київського університету права НАН України брала участь у турнірі з міні-футболу. Хлопці зіграли три гри, дві з них виграли з рахунком 2:0 та 9:0. Отримавши друге місце серед чотирьох команд. Найкращим захисником турніру став Ігнатюк Сергій, студент ІІ курсу юридичного факультету, а найкращим нападником – Мінаков Артур, студент ІІ курсу відповідного факультету. Із впевненістю можна сказати, що КУПівці  добре себе проявили і отриманий досвід стане в нагоді їм у майбутньому. Вболівальники за збірну команду вишу провели профорієнтаційну роботу серед школярів та місцян присутніх на заході, розповсюдивши буклети КУП НАНУ.