Студенти КУП НАНУ взяли участь у роботі конференції «Актуальні проблеми міжнародного співробітництва у сфері вищої освіти»

7 Грудня, 2011

З 29 листопада 2 грудня 2011 року студенти Київського університету права НАН України взяли участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми міжнародного співробітництва у сфері вищої освіти», яка відбулася в Україні-Словаччині-Угорщині.

В м. Ужгород відбулася реєстрація учасників, а урочисте відкриття конференції відбулося в Угорщині у Мішкольцькому університеті, в аудиторії Роберта Боша, засновника компанії «BOSH». Організатори конференції зауважили, що ця конференція є дуже важливою і з кожним роком набуває обертів. Сама ж конференція відбулася у мальовничому комплексі «Ягодна», Словаччина. Під час конференції студенти, молоді науковці та аспіранти мали змогу виловити свою думку щодо проблем у вищій освіті та запропонувати шляхи їх вирішення. На урочистому закритті конференції організатори привітали всіх учасників та відзначили найкращих, а наукове товариство Київського університету права НАН України нагородили гран-прі за плідну наукову діяльність та розвиток науки. Вся конференція пройшла у дуже гарній атмосфері.

Конференція супроводжувалася незабутніми екскурсіями по Угорщині та Словаччині. В Мішкольцькому університеті зберігаються досить рідкісні книги, які на сьогодні збереглися у єдиному екземплярі, а також в бібліотеці зберігаються книжки Коперника, Ньютона, Ейнштейна та ін., а м. Кошице, Словаччина,  захоплює своїми архітектурними спорудами виконаними у досить цікавому стилі та мальовничою природою Словаччини.