Студенти КУП НАНУ взяли участь у роботі Першого Всеукраїнського моделювання Верховної Ради України

4 Квітня, 2012

За підтримки Адміністрації Президента України і Кабінету Міністрів України 24—26 березня в Києві проведено Перше Всеукраїнське моделювання Верховної Ради України. У ньому взяли участь студенти 3-го курсу Київського університету права НАН України Камінський Максим та Шевченко Андрій.На даному заході було понад 450 учасників із 100 вишів України, серед них представники громадських молодіжних організацій та студентського самоврядування.
     Протягом трьох днів п’ять віртуальних партій (Рідна Україна, Патріотична Україна, Соціалістично-демократична партія, Майбутнє України і Європейська Україна) працювали у чотирьох напрямах: молодіжна політика, працевлаштування, вища освіта та студентське самоврядування.

Результатом роботи заходу стало прийняття трьох резолюцій і законопроекту «Про працевлаштування молоді»; координування подальшої роботи молоді України для побудови реального діалогу з органами влади.
     Наприкінці І Всеукраїнського моделювання ВРУ перед присутніми виступили лідери громадських організацій, самоврядування, організатори та лідери віртуальних партій, а також перший Президент України Л.М. Кравчук, який, зокрема, зауважив: «Скільки б думок і поглядів не було, одна точка зору має бути єдиною для всіх: перш за все — Україна! Молодь, збудуйте Європу у себе, і тоді не потрібно буде кудись їхати!»
     Приємно зазначити, що наші студенти відзначилися високою активністю та глибокими знаннями у побудові моделі законотворчого процесу.

Захід мав аполітичний характер і метою його було об’єднання молоді, її поглядів, обмін досвідом і напрацювання шляхом конструктивних діалогів. Отже, учасники заходу, пропагуючи українську національну ідею, залучатимуть молодь до співпраці з владою і до подій, що відбуваються в Україні.

Інформацію підготував
Андрій Шевченко, студент ІІІ курсу