Студенти КУП НАНУ взяли участь у шаховому турнірі між членами Національної спілки журналістів України та Союзу юристів України

20 Вересня, 2013

В п’ятницю, 13 вересня в будівлі Національної спілки журналістів України відбувся шаховий матч між командами господарів та Союзу юристів України. Турнір проходив на 10 дошках. Такі змагання відбувались вперше і були присвячені прийдешньому Дню юриста. З вітальним словом при відкритті змагань до учасників та присутніх звернувся голова Національної спілки журналістів України Олег Ігоревич Наливайкота та Заступник Голови Ради Київської міської організації Союзу юристів України Кобринський Юрій Гаврилович.
     До складу команди юристів входили поважні гравці, зокрема були два міжнародних майстра. Тим почеснішим стало включення до складу команди трьох представників Київського університету права НАН України – Павла Круглякова (факультет міжнародних відносин), Владислава Калайду (юридичний факультет) та запасним гравцем – Микиту Самойленка (юридичний факультет).

Регламент турніру був доволі важким – по-перше, розіграш проводився з жорстким лімітом часу – 10 хвилин на партію кожному гравцю, а, по-друге, кожен учасник однієї команди повинген був зіграти з кожним гравцем іншої, тобто 10 партій.
     В такій напруженій боротьбі виграла команда Союзу юристів України, а в особистому заліку Павло Кругляков виборов третє місце, програвши тільки одну партію – оглядачу шахової газети “Ладья” Ігорю Гурову.