Студенти КУП НАНУ взяли участь у святкуванні Дня місцевого самоврядування в Колонній залі Київської міської державної адміністрації

19 Грудня, 2012

07 грудня 2012 року студентський актив Київського університету права НАН України долучився до святкування Дня місцевого самоврядування України, яке відбулося у Колоній залі Київської міської державної адміністрації. На святкування були запрошені кращі представники студентської громади міста Києва, які своїм успішним навчанням та активною громадською позицією утверджують подальший демократичний розвиток нашого суспільства та розбудовують студентське самоврядування у вишах столиці.
     З вітальним словом до запрошених учасників заходу звернулися представники Київської міської державної адміністрації та Секретаріату Київської міської ради, Олександр Нагурний, директор Київського міського центру праці, Володимир Семенович Вовк, начальник управління сім’ї, молоді та спорту КМДА.

Почесними гостями заходу виступили:  Олександр Павлович Попов, голова Київської міської державної адміністрації та Галина Федорівна Герега, заступник міського голови – секретар Київради.
     У вітальному слові до учасників урочистої події Олександр Павлович Попов наголосив на тому, що самоврядування на місцях є основою народовладдя, що дозволяє населенню брати активну участь в управлінні державою, вирішувати проблеми на регіональному та місцевому рівнях і таким чином сприяти розбудові нашої країни загалом. Очільник міста Києва зазначив про необхідність талановитій молоді столиці України активно долучатися до соціальних, наукових, культурно-масових проектів, які започатковані органами державної влади та місцевого самоврядування, вносити свою лепту в удосконалення механізму управління столицею України.
     Представники студентської громади столиці, які продемонстрували кращі досягнення у навчальному процесі, науковій та громадській діяльності, були відзначені стипендіями та преміями від Київського міського голови. Серед них з гідними результатами представили свою «alma mater» студенти Київського університету права НАН України.
     Результатами участі студентів у загальноміських, районних заходах, координації філії КМЦП з питань працевлаштування у КУП НАНУ до Дня місцевого самоврядування Олександр Павлович Попов відзначив сертифікатами преміантів та стипендіатів Київського університету права НАН України за успіхи у навчанні та громадську активність: Берлінову Тетяну (IV курс), Дімітрову Юлію (ІІІ курс), Кулик Олену (IV курс), Сіончук Юлію (ІІІ курс), Шипіш Галину (ІІ курс) – студентів юридичного факультету.

На завершення урочистої події – святкування Дня місцевого самоврядування представники Київського університету права НАН України звернулися зі щирими словами подяки до Голови Київської міської державної адміністрації та організаторів заходу.

За дорученням ректора, професора, заслуженого юриста України, заступника голови Союзу юристів України Юрія Бошицького до присутніх звернулася Галина Левківська, яка привітала з Днем місцевого самоврядування та запевнила, що студенти КУП НАНУ й надалі будуть брати активну участь у заходах столиці та розробляти креативні проекти соціального спрямування.
     Стипендіати та преміанти щиро дякують Юрію Ладиславовичу за довіру представляти студентство КУП НАНУ на заходах загальноміської студентської громади.
     Щиро вітаємо стипендіатів та преміантів Київського міського голови –студентів Київського університету права НАН України!

Олена Кулик,
представник студентського активу