Студенти КУП НАНУ взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Перекладу.

30 Вересня, 2017
     30 вересня студенти Київського університету права НАН України групи МП 2 взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Перекладу.

Разом із завідувачем кафедри іноземних мов А. Ожоганом   вони відвідали бібліотеку Інституту Гете, де відбулася зустріч із професором Київського національного університету імені Тараса Шевченка Вахтангом Кебуладзе.

Український перекладач поділився із присутніми секретами своєї роботи над перекладом  твору «Ранкова зоря»  відомого німецького мисленника Фридриха Ніцше.
     Студенти дізнались чимало цікавого про особливості перекладу неповторного афористичного стилю Ніцшевого письма, що поєднує глибину філософських інтуїцій, поетичну витонченість і музичну ритмічність.

Захоплива розповідь Вахтанга Кебуладзе про те, як він долав усі труднощі, аби подарувати читачеві українськомовного Ніцше, дозволила майбутнім правникам краще усвідомити роль перекладача у сучасному мультикультурному світі.

stat1s.jpg

stat2s.jpg