Студенти КУП НАНУ взяли участь у відкритій лекції Голови Національного департаменту з захисту даних та свободи інформації Угорщини

5 Травня, 2018
    У рамках заходів, присвячених спільній ІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні питання європейської цивілістики: досвід Угорщини та України», що проходила на базі  Дебреценського університету, делегація з України мала нагоду  відвідати відкриту лекцію Голови Національного департаменту з захисту даних та свободи інформації, Омбудсмена Угорського Парламенту з питань захисту даних та свободи інформації (1996-2008 рр.) (Угорщина),  Почесного доктора Київського університету права НАН України Аттіли Петерфалві.

1c1.jpg

2c2.jpg

Користуючись нагодою студенти персонально подякували професора А. Петерфалві за активне сприяння та підтримку Київського університету права НАН України, а також висловили власне бачення подальших перспектив у царині захисту персональних даних в Україні, зважаючи на високопрофесійний угорський досвід у цій правовій галузі.

3c3.jpg
4c4.jpg

Водночас студенти КУП НАНУ відвідали центральну бібліотеку Дебреценського університету, що справила неймовірне враження як закономірне втілення славетних академічних традицій цього навчального закладу. Як відомо, бібліотека Дебреценського університету нараховує більш, ніж шість мільйонів одиниць зберігання, і наразі є однією з найпотужніших університетських бібліотек на території Угорщини, поступаючись за масштабами лише національній бібліотеці ім. Ф. Сечені в Будапешті. Студенти КУП НАНУ отримали колосальне задоволення та море вражень від побаченого.