Студенти КУП НАНУ взяли участь у відзначенні Дня Державної незалежності Грузії

27 Травня, 2016

За дорученням ректора, професора Юрія Бошицького студентський актив, працівники Київського університету права НАН України взяли участь у культурно-освітніх заходах, присвячених Дню Державної незалежності Грузії, 25-й річниці встановлення дипломатичних відносин між Грузією та Україною, українсько-грузинської дружби та єдності наших народів.

Студентський актив університету та дитячий колектив «Квіти України»  під час проведення урочистостей відповідально виконали елементи протокольної служби з питань зустрічі поважних гостей.
     Міхеїл Уклеба, надзвичайний та повноважний посол Грузії в Україні, звертаючись до присутніх, висловив слова щирої вдячності етнічним грузинам, громадянам України за їх вірну дружбу, виховання в молодого покоління любові та поваги до традицій, культури грузинського народу.

Поряд із відомим у всьому світі грузинським ансамблем народної музики “Shavlego” мали честь виступати танцювальні колективи Святошинського району «Вітамінчик»  та молодіжний танцювальний колектив «ІБЕРІЯ», в якому сольні номери виконують студенти КУП НАНУ – етнічні грузини.

КУП НАНУ плідно співпрацює з ВНЗ Грузії щодо спільних наукових проектів, серед яких найактивнішими є Державний університет ім. Шота Руставелі, м. Батумі; Кавказький міжнародний університет; Батумська державна  морська академія;  Тбіліський університет ім. Давида Агмашенебелі  та інші. Приємно зазначити, що студенти КУП НАНУ, які займаються  альпінізмом, підняли прапор університету, з незмінним  девізом «Вчитися перемагати» на висоті 5034м над рівнем моря гори Казбек.