Студенти КУП НАНУ взяли участь у віншуванні ветеранів Великої Вітчизняної війни Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України з Днем перемоги.

11 Травня, 2012

За дорученням ректора КУП НАН України, Заслуженого юриста України, професора Ю.Л. Бошицького студентський актив університету взяв участь у віншуванні ветеранів Великої Вітчизняної війни Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України з Днем перемоги.

На урочистих зборах ветерани зазначили, що безсмертний подвиг нашого народу в роки Великої Вітчизняної війни заради життя, свободи став вищим досягненням людського духу, в якому втілилися мужність та самопожертва, відданість гуманістичним ідеалам, любов до Батьківщини та чуття інтернаціонального братства всіх людей доброї волі. У зверненні до присутніх Семчик В.І., радник ректора КУП НАН України, висловив побажання, щоб молодь прийняла героїчне і трагічне минуле душею та серцем.
     Шипіш Галина, студентка І курсу, з керівником фольклорного колективу «Рожаниця» привітали присутніх віншувальними українськими піснями; Михальов Максим, студент ІІ курсу, звернувся до присутніх з авторською поезією «Червоні роки»; Кулик Олена, студентка ІІІ курсу, від усієї душі, від студентської громади університету, побажала ветеранам і всім присутнім здоров’я , щастя, благополуччя, мирного неба над головою і невичерпної віри в краще майбутнє України.

Ветеранам студенти вручили квіти та передали пам’ятні подарунки від ректора.