Студенти КУП НАНУ взяли участь у Всеукраїнській толоці «Зробимо Україну чистою»

25 Квітня, 2015

25 квітня 2015 року  п`ятий рік поспіль студенти Київського університету права Національної академії наук України беруть активну участь у Всеукраїнській  толоці «Зробимо Україну чистою» .
     У КУП НАНУ склалися й свої певні традиції та кожна толока має свій символ: висадження кущів калини, сакур; до 95-річчя Конституції УНР – 95 кущів троянд; до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка – 200 тюльпанів; 100 кущів полум`яних троянд на честь Героїв Небесної Сотні.

За ініціативою ректора, професора  Юрія Бошицького учасники толоки на території  університету  25 квітня 2015 року висадили кущі троянди, а  20 із них  приурочили 20-річчю рідної альма-матер.

Учасники толоки одержали паспорти-завдання з конкретною ділянкою роботи: прибирання довкілля біля озера Святошинського району вул. Миколи Ушакова; висадження Дерева Миру в Ботанічному Саду ім.. Гришка НАН України.
     На завершення толоки учасники смакували козацький куліш.