Студенти КУП НАНУ взяли участь у Всеукраїнській толоці «Зробимо Україну чистою»

25 Квітня, 2016

23 квітня 2016 року студенти КУП НАНУ взяли участь Всеукраїнській толоці  «Зробимо Україну чистою».
     Координаторами проведення толоки  від студентства були: Бондар Віталій, голова Наукового товариства студентів; Бондар Вікторія, Сидоренко Максим, Хромов Олександр – радники ректора зі студентських питань на громадських засадах.

За ініціативою ректора, професора Юрія Бошицького  студенти,  викладачі університету висадили   30 кущів бузку на території КУП НАНУ, приурочених 30-річчю  трагічних подій на Чорнобильській АС.

Не обійшли увагою  студенти й прибирання прилеглої території вишу та побілили бордюри розарію. На території КУП НАНУ на попередніх толоках було висаджено 95 кущів троянд, приурочених до 95-річчя  Конституції УНР;  100 кущів троянд полум`яних сердець Героїв Небесної Сотні.

Слід зазначити, що студенти КУП НАНУ активно попрацювали на території  Державного історико-меморіального Лук`янівського заповідника.

Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи;
Наталія Чернега, практичний психолог.