Студенти КУП НАНУ взяли участь у вшануванні творчої спадщини Михайла Драгоманова

5 Жовтня, 2011

Третього жовтня в асоціації письменників України відбувся захід, присвячений 170-річчю від дня народження видатного українського діяча Михайла Драгоманова, якого знають і шанують не тільки на Батьківщині але й в усьому світі. На цей захід були запрошені студенти КУП НАН України. Вони продемонстрували свою шану, повагу та патріотизм, відданість Україні.
      Марія Осядла, студентка V курсу КУП НАН України виголосила науковий виступ «Проект М.Драгоманова «Вільна Спілка» – «Вольний союз» і сучасність». З особливою увагою присутні слухали виступ заслуженої артистки України Галини Яблонської. Вона із трупою майбутніх майстрів художнього слова  продекламувала  уривки із творів Михайла Драгоманова.

У заключному слові Раїса Іванченко (Іванова), письменниця, яку указом Президента України нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня, зазначила: Михайло Драгоманов був першим політичним діячем і мислителем, завдяки діяльності якого українці після 300-річного  забуття згадали, що вони – європейці, країна європейського континенту і європейської культури.

Інформацію підготував Михальов Максим