Студенти КУП НАНУ взяли участь у XV Міжнародному фестивалі-конкурсі студентської художньої творчості «Барви осені – 2012»

19 Листопада, 2012

Уже кілька років за дорученням ректора Київського університету права НАН України, заслуженого юриста України, професора, заступника голови Союзу юристів України Юрія Ладиславовича Бошицького, студенти КУП НАН України беруть участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі студентської художньої творчості  «Барви осені», де завжди гідно представляють наш вуз.
     Цього року фестиваль відбувся 13-15 листопада, традиційно на базі Європейського університету, за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства культури України, Київської міської державної адміністрації, Всеукраїнської ради студентів, Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності.

Київський університет права у жанрі «ВОКАЛ» (номінації «естрадна пісня»)  представили учасниці загальноуніверситетського проекту «Майбутнє України ˗ в руках талановитої молоді»:  студентка ІІ курсу, лауреат багатьох Всеукраїнських фестивалів та конкурсів, володарка чарівного академічного голосу –  Марія Скачко та студентка ІІІ курсу, міс глядацьких симпатій  загальноміського конкурсу «СтудМісКиїв – 2012»  – Юлія Сіончук.
     Оцінювали учасників фестивалю професійне журі, а саме: доцент кафедри методики музичного виховання і співу Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова та Київського університету ім. Б. Грінченка, кавалер Ордену Святої великомучениці Варвари, заслужений діяч мистецтв – Вікторія Касьянова,  ведучий ранкового шоу «Сніданок з 1+1», поет і композитор, екс-соліст вокально-інструментального ансамблю «Іграшки»Олексій Нагрудний, керівник ансамблю сучасного танцю «Овація» Київської дитячої школи мистецтв №2 ім. Вериківського, лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів сучасної хореографії – Олена Манківська, керівник шоу-балету «Матадор», танцюрист Міжнародного класу з бальних танців – Едуард Абрашеков.
     На святковому Гала-концерті учасницю фестивалю «Весняна хвиля – 2012»  студентку КУП НАН України Юлію Сіончук було визнано переможницею конкурсу у номінації «Харизматичне виконання» і відзначено почесним дипломом .

Київський університету права НАН України  вітає  дівчат з прекрасним виступом  та бажає нових перемог та творчого натхнення!
     Щиро дякуємо ректорові КУП НАН України, професорові Юрію Ладиславовичу Бощицькому за сприяння та підтримку талановитої молоді.

Організатор КДД КУП НАН
України – Інна Шаркова