Студенти КУП НАНУ взяли участь у загальноміській акції, молодіжному фестивалі трудових загонів «Київ – столиця чистоти»

27 Квітня, 2012

20 квітня 2012 року Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Київським молодіжним центром праці за підтримки Київської міської державної адміністрації в рамках відзначення Всеукраїнського «Дня дозвілля», провели Фестиваль молодіжних трудових загонів «Київ – столиця чистоти», що проходив на території парку Дружби Народів Деснянського району міста Києва.
     Студенти КУП НАН України, одягнувшись у корпоративну символіку університету, разом із студентами  з 50 різних столичних навчальних закладів,  долучилися до цієї прекрасної акції.  Гуртом, з  великим натхненням, молодь прибирала територію парку (1,5 га). Весняна сонячна погода надихала працювати вправно та з гарним настроєм і тому робота була виконана дуже добре. Яскраво продемонструвавши злагодженість, дружність та взаємодопомогу один одному, студенти зібрали більше ніж 4,5 тонн сміття, полили дерева  та посадили алею каштанів. Крім того, студентська молодь мала можливість розважитись, долучившись до змагань з вейкбордингу, перетягування канату, бігу у мішках та у змаганні на найбільшу кількість зібраного сміття.

Почесними гостями заходу були: Ольга Арканова-Чорна – заступник начальника Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту,  Валентина Коляда – начальник Управління сімейної та молодіжної політики, Олександр Нагурний – директор Київського молодіжного центру праці, Роман Лелюк – помічник голови Київської міської державної адміністрації, Юрій Зозуля – голова комісії з не олімпійських видів спорту спортивного комітету України, президент федерації вейкбордингу та воднолижного спорту України.

Для всіх присутніх на цьому прекрасному заході, гарним подарунком була оригінальна концертна програма, яку спеціально для фестивалю «Київ – столиця чистоти», підготували культурно-розважальний центр та студенти Київського університету права Національної академії наук України, яка приємно вразила та додала багато позитивних емоцій усім учасникам акції.

Культурно-розважальний центр.
                                                                                     Шаркова І.В.