Студенти КУП НАНУ взяли участь у засіданні Координаційної ради з питань профілактики та реабілітації осіб з наркотичною залежністю

29 Вересня, 2011

27 вересня 2011 року студенти КУП НАНУ взяли участь в засіданні Координаційної ради з питань профілактики та реабілітації осіб з наркотичною залежністю при Святошинський районній в місті Києві державній адміністрації.
      За дорученням ректора КУП НАН України, Заслуженого юриста України, заступника Голови Союзу юристів України, професора Юрія Бошицького у роботі даного засідання від КУП НАН України взяли участь Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти і виховної роботи та Плавинська Марта, голова комітету інформації студентського самоврядування КУП НАН України.
          На засіданні були присутні представники Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації: заступник голови з питань соціального захисту, торгівлі та споживчого ринку Буркаль С.Д. та заступник голови з гуманітарних питань Пазенко Н.С., начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Тихоневич О.А., директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Крижанівська І.Г., інші співробітники райдержадміністрації.
          Серед запрошених на засідання Координаційної ради: середні навчальні заклади, заклади професійно-технічної освіти та вищі навчальні заклади Святошинського району м. Києва, начальник відділу по роботі з дільничними інспекторами Святошинського РУ ГУ МВС України в м. Києві, представники громадських та благодійних організацій.

На порядку денному засідання Координаційної ради з питань профілактики та реабілітації осіб з наркотичною залежністю були розглянуті наступні питання:
1. Вступне слово заступника голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, голови Координаційної ради з питань профілактики та реабілітації осіб з наркотичною залежністю Буркаля С.Д. щодо необхідності об`єднання сил, направлених на боротьбу з незаконним обігом наркотичних речовин, профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі та реабілітації осіб з наркотичною залежністю на території Святошинського району м. Києва.
2. Про роботу щодо запобігання незаконному обігу наркотичних речовин у Святошинському районі м. Києва за 9 місяців 2011 року
3. Роль профілактичної роботи щодо формування засад здорового способу життя у молодіжному середовищі.
4. Про роботу щодо здійснення профілактичної діяльності з питань залежностей  та формування засад здорового способу життя у молодіжному середовищі, робота груп для наркозалежних та співзалежних.

5. Роль школи в освітньо-профілактичній роботі з первинної профілактики негативних явищ у дитячому середовищі.
6. Про досвід проведення роботи з профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі у Вищому професійному училищі  №33.
7. Про досвід проведення роботи з профілактики негативних явищ та формування засад здорового способу життя у молодіжному середовищі студентським самоврядуванням Київського університету права НАН України.
8. Про роботу Благодійного фонду «Позитив».
9. Обговорення плану спільних заходів на IV квартал 2011 року та пропозиції на 2012 рік.
    З розглянутих питань були відповідні рішення.