Студенти КУП НАНУ взяли участь у засіданні Мистецького клубу «Обличчя», з директором балету «Сухішвілі» Ніно СУХІШВІЛІ

6 Березня, 2015

За дорученням ректора, професора Юрія Бошицького студенти взяли участь у засіданні Мистецького клубу «Обличчя», організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну», з директором балету «Сухішвілі» Ніно та Іліко Сухішвілі,  – внуками засновника ансамблю народного танцю Грузії «Сухішвілі». Тема зустрічі – «Мистецтво без кордонів».
     Під час зустрічі Ніно Сухішвілі розповіла про нові плани колективу, підтримку українців, роль культури в суспільстві під час військових дій.

Теплі слова  до присутніх висловив Надзвичайний і Повноважний посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба.
     Під час особистого спілкування  з директором балету Ніно Сухішвілі Михайло Аврутіс, студент І курсу, радник ректора зі студентських питань передав від Юрія Ладиславовича сувенірну продукцію університету з побажанням подальшої співпраці. Ніно була надзвичайно зворушена класичними музичними шедеврами дисків університету, що тонко  підкреслили тему зустрічі «Мистецтво без кордонів».
     Напередодні Шевченківських днів Заповіт Т. Г.Шевченка грузинською мовою посів чільне місце. Оскільки директор Ніно Сухішвілі займається  й освітянськими програмами для неї були цікавими зв`язки КУП НАНУ з провідними вищими навчальними закладами Грузії.

Студенти  щиро дякують ректорові, професорові Юрію Бошицькому за надану можливість взяти участь у  засіданні  Мистецького клубу «Обличчя», що сприяє підвищенню культурного рівня студентів у рамках загальноуніверситетського проекту «Кроки до прекрасного» та довіру налагодження контактів з митцями.

БУКЛЕТ