Студенти КУП НАНУ взяли участь в акції «Пробіг під каштанами»

11 Вересня, 2014

7-го вересня в Україні відбувся 22-й «Пробіг під каштанами». Цей доброчинний захід уже  12-й рік поспіль проводиться в столиці. «Пробіг під каштанами» — є однією з наймасштабніших благодійних акцій в Україні. Студенти-волонтери КУП НАНУ бвзяли участь в організаційних питаннях даного заходу і сприяли залученню студентської молоді міста до святої справи.

Спортивно-масове свято було направлене на допомогу дітям з  проблемами серця. Кошти, зібрані під час акції, спрямовуються на придбання життєво необхідного медичного обладнання для Науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.
     Сонячний день та чудовий настрій учасників різного віку додали цьому заходу особливої атмосфери та гордості за свою країну та  її цілеспрямовану молодь. Розпочалося змагання забігом дітлахів віком від шести місяців до півтора року. Цей біг на ходунках був дуже захоплюючим та веселим для усіх учасників та глядачів. Потім естафету перейняли діти старшого віку та учасники-інваліди. Звичайно, основу легкоатлетичного забігу становила учнівська та студентська молодь. Ні відстань у 5000 метрів, ні велика різниця у віці, ні вади здоров’я  учасників змагань не вплинули на результати заходу. Не всі перемогли, але усі були дуже задоволені.  Це був наймасштабніший захід за весь період волонтерства – 6,5тис. учасників! Ми горді  тим, що у нас росте таке покоління! Наші майбутні олімпійці!

“Забіг мужніх” приклад того, що всі перешкоди долаються, головне повірити в себе!

Катерина Волошина
студентка ІІ курсу КУП НАНУ