Студенти КУП НАНУ взяли участь в дні благоустрою Святошинського району

16 Квітня, 2013

13 квітня в Святошинському районі пройшов день благоустрою району в рамках акції «За чисте довкілля».
  Студенти КУП  НАНУ разом із міською громадськістю  прибирали бульвар Академіка Вернадського. Всі учасники  мали можливість зігрітися гарячим чаєм та кавою, які запропонували організатори проекту.

Завітав у Святошинський район на день благоустрою району і голова Київської міської державної адміністрації Олександр Павлович Попов, який разом з Юрієм Івановичем Бондарем,  головою Святошинської райдержадміністрації висадив дерева.
   Технікою та інвентарем працюючих забезпечували комунальні підприємства району: КП ДУОЖФ, КП РЕО та КП УЗН.
   Зазначимо, що в наступну суботу 20 квітня в Святошинському районі пройде День довкілля.

Чернега Наталія,
помічник проректора з гуманітарної освіти та виховної роботи