Студенти КУП НАНУ зустрілися з ветеранами Святошинського району міста Києва

1 Березня, 2016

Нещодавно, у рамках угоди про співпрацю між студентами КУП НАНУ та Радою ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району м. Києва  на чолі з  Полухіним Сергієм Михайловичем, відбулася традиційна зустріч.  Студентський актив КУП НАНУ передав вітання від ректора, професора, заслуженого юриста України Бошицького Юрія Ладиславовича. Було сказано багато теплих слів та щирих побажань ветеранам. Під час зустрічі, яка відбувалася в теплій і приємній обстановці, студенти  звернулися до ветеранів зі словами глибокої подяки за великий подвиг перед людством і наголосили, що студентська молодь КУП НАНУ,  сповнена поваги до героїв нашої країни за їх мужність, життєву мудрість.

В свою чергу ветерани продемонстрували святковий концерт. У  виконані хору прозвучали такі близькі до серця кожного, пісні, як “Розпрягайте, хлопці, коней” та “Дивлюсь  на небо”, в завершенні концерту, студенти танцювали разом з ветеранами вальс, що викликало почуття світлої радості та безмежної поваги до таких людей.

Давидова Олена,
заступник голови комітету інформації