Студенти КУП відправляються продовжувати навчання у Болгарію

1 Березня, 2012

1 березня 2012 року ректор Київського університету права НАНУ Ю.Л.Бошицький, провів зустріч з найкращими студентами, які завершили перший семестр навчання за спільною магістерською програмою з Варненським вільним університетом ім.Чорноризця Храбра(Varna Free University, Болгарія).

Студенти КУП НАНУ спеціальностей “Міжнародне право” та “Правознавство” мають унікальну можливість брати участь у цій програмі та отримати два дипломи: КУП НАНУ та ВВУ.

Під час зустрічі, ректор наголосив на тому, що дана програма дозволяє студентам, опанувати нові знання для задоволення сучасних потреб та стати висококваліфікованими юристами, які мають глибокі знання в галузі права ЄС. Отримавши ступінь магістра, студенти повернуться на Батьківщину, в Україну, і будуть передавати здобуті знання.

Впровадження креативних ідей в КУП НАНУ, зокрема спільна магістерська програма, дозволить інтегруватися вітчизняній освіті та науці в європейський простір, досягти світового рівня навчання, викладання тощо.

Ініціатором програми навчання за кордоном є особисто ректор КУП НАНУ Ю.Л.Бошицький.