Студенти КУП взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства

30 Травня, 2011

17 – 20 травня  на  базі  Національного  університету «Юридична  академія  України  імені  Ярослава  Мудрого» ( м.Харків) пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства.
     Захід проводився з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку і реалізації здібностей студентів, підвищення якості підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу та формування команд для участі в міжнародних олімпіадах.
         У  змаганнях  взяли  участь  представники  51  вищого  навчального закладу  України.
       Київський  університет  права  НАН  України  представляли  переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства, студенти 5 курсу:  Хлабистова Ксенія, Лазаренко  Дарина  та  Твердохліб  Юлія.
      Олімпіада  проводилася  у  два  тури – командному  та  індивідуальному. Змагання  у  кожному  турі  полягали  у  розв’язанні  тестових  завдань  з  окремих  навчальних  дисциплін, за  якими  здійснюється  підготовка  фахівців  за  напрямом  «право»  у  вищих  навчальних  закладах  України.
        У командному  заліку  команда  Київського  університету  права  НАН України  здобула  13  місце.
        За  результатами  змагань  в  індивідуальному  турі  студентка  Хлабистова  Ксенія  посіла  3  місце.
        Щиро  вітаємо  всіх  переможців  Олімпіади  та  бажаємо  не  зупинятися  на  досягнутому!