Студенти Київського університету права НАН України відвідали Антимонопольний комітет України

23 Листопада, 2015

19 листопада 2015 року координатори студентської молоді з антимонопольно-конкрентного напряму досліджень Київського університету права НАН України: Віталій Бондар, Вікторія Бондар, Оксана Бурлаченко, Софія Юрків, Ілона Григоренко відвідали Антимонопольний комітет України. Супроводжувала студентів к.ю.н., доцент кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу, Ірина Похиленко.

У рамках цього заходу представник Відділу зв’язків з громадськістю, взаємодією засобами масової  інформації та забезпечення доступу до публічної інформації  ознайомила учасників з історією та результатами роботи установи.
     Гості на власні очі побачили приклади боротьби з недобросовісною конкуренцією: ілюстрацію неправімірного використання й підробки відомих вітчизняних і закордонних брендів лікеро-горілчаної продукції, медикаментів.

В експозиції також були відображені етапи становлення системи органів АМКУ, представлені матеріали діяльності центрального апарату та територіальних відділень, міжнародної співпраці з конкурентними відомствами інших країн.