Студенти Київського університету права НАН України відвідали Верховну Раду України

1 Березня, 2017

В рамках загальноуніверситетської програми «Пізнай свій край», яка діє під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького, студенти групи ПБ-11 під керівництвом завідуючої кафедри філофії і соціально-гуманітарних дисциплін Кальмук  І.П. і доцента кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін Панасюка Р.П. відвідали одне з найвідоміших та значущих саме для юристів місце – Верховну Раду України.

Майже кожен українець знає як виглядає Верховна Рада України, проте далеко не всім доводилось побувати всередині цієї знакової будівлі. Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитись із кабінетами, в яких твориться історія країни, прогулятися по знаменитих кулуарах, завітали на балкон сесійної зали, в якій ухвалюються закони України, оглянули колекцію експонатів, що безпосередньо пов’язані з набуттям Україною незалежності, а також власними очами змогли побачити серце нашої держави, національну реліквію – Прапор Незалежності, який народні депутати першого демократичного скликання внесли до сесійної зали Верховної Ради 24 серпня 1991 року.
     Ця екскурсія назавжди залишилася в душах студентів в їх серцях та спогадах. Через кільканадцять років сьогоднішні першокурсники будуть з посмішкою згадувати той момент, коли вперше доторкнулися до майбутньої професії.

Прес-центр КУП НАНУ