Студенти Київського університету права НАН України відвідали визначні місця та пам’ятки міста Глухова

3 Червня, 2015

У рамках загально університетського проекту «Пізнай свій рідний край» , що діє під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького 28-29 травня 2015 року студенти мали можливість ознайомитися з історичними спорудами, пам’ятками міста Глухова.

Серед цих споруд є символ міста, найвища топографічна точка місцевості – башта водогону заввишки 42 метри. З самої найвищої точки башти делегація побачила кордон між Російською Федерацією та Україною, який розташований приблизно за 15 км від споруди. Призначення цієї споруди ХVIII століття – Путилівські ворота Глухівської фортеці. Також відвідали Трьох – Анастасіївську церкву XVIII ст., побудовану на замовлення Анастасії Терещенко. Знаковою подією для гостей було відвідування Музею історії університету, в якому навчався Олександр Довженко. До музею був переданий стіл, виготовлений власноруч О. Довженком та його найкращим другом. Екскурсія по історичній гетьманській столиці завершилась відвіданням чоловічого ставропігійного монастиря Свято-Різдва Богородиці Глинська Пустинь.

Студенти І курсу щиро дякують ректору Юрію Бошицькому за надану можливість взяти участь у роботі засідання круглого столу та доторкнутися до історії рідного краю Олександра Довженка.

Куліковська Вікторія

студентка групи ПБ-11