Студенти Київського університету права НАН України взяли участь у спортивних змаганнях «Змагання п`яти сил»

23 Березня, 2015

У рамках загальноуніверситського проекту «Сьогодні зі спортом – завтра  з майбутнім», що діє під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького  та за  на запрошення Київського міського центру праці лист №035 – 03/15 від 05.03.2015 (університет є філією КМЦП) студенти Київського університету права НАН України взяли участь у спортивних змаганнях «Змагання п`яти сил»: піднімання гир, підтягування на перекладині, присідання, віджимання на брусах, віджимання від підлоги.  Даний захід проходив 21 березня на пляжі Венеція, станція метро Гідропарк, у якому взяли участь понад 14 вищих навчальних закладів м. Києва. Мета проведення таких заходів – популяризація здорового способу життя в молодіжному середовищі, організація патріотичного виховання та змістовного дозвілля молоді. На відкритті заходу були відомі серед молодіжної аудиторії спортсмени паркуру, показові заняття кікбоксингу, урочистий виступ барабанщиць.  Наші студенти гідно відстояли честь університету, тим самим показали згуртованість, взяли участь у всіх видах змагання.  Група підтримки дівчат теж відіграли важливу роль, адже хлопцям як ніколи було важливо відчувати плече опори та підтримки. Бевз Світлана Іванівна, декан юридичного факультету та Чернега Наталія, помічник проректора з соціально-гуманітарних питань теж щиро підтримали студентів.

Студенти дякують за надану можливість продуктивного проведення дозвілля, що передбачає підтримку здорового способу життя та свої спортивні досягнення учасники змагань приурочили Міжнародному дню здоров`я.