Студенти Київського університету права Національної академії наук України в рамках навчально-пізнавальної поїздки «Місцями життєвого шляху М.Балуднянського» відвідали Словаччину та Угорщину.

22 Липня, 2013

В рамках нового креативного університетського проекту «Місцями життєвого шляху М.Балуднянського» та відповідно до угоди про співпрацю між Академічним товариством М.Балудянського  (Словаччина) з 15 по 19 липня 2013 року відбулася навчально-пізнавальна поїздка «Місцями життєвого шляху М.Балуднянського» до  м. Кошиця (Словаччина) та Будапешту (Угорщина).

Ця подорож була обіцяна та подарована ректором університету, професором Ю.Л.Бошицьким за перемогу у юридичній вікторині на кубок ректора «Ерудит права – 2013», яка відбулася 20 березня 2013 р. у Київському університеті права НАН України.
   Переможцями стала команда студентів першого курсу факультету міжнародних відносин, а саме: Капустін В.В, Горбонос Т.В., Погуляй В.В, Полінська Д.О., Чубарук А.В.
   Саме ці студенти і вирушили у цікаву та захоплюючу подорож до Словаччини та Угорщини за програмою «Місця життєвого шляху М.Балуднянського».

В програму були включені цікаві  пішохідні екскурсії по  місті Кошиця та Будапешті, що дало змогу учасникам поїздки ближче познайомитись з культурною спадщиною словацького та угорського народів та відчути дух історії, а також  відвідати університети, в яких навчався і працював видатний вчений Михайло Балудянський.

Візитівка м. Кошиця

Кошиця – одне з найкрасивіших міст Словаччини, де  студенти мали нагоду помилуватися одним  з найгарніших готичних храмів світу – Собором  св. Елізабет, пройти  повз готичну вежу-дзвіницю Св. Урбана, Чумну колону, Міський театр, при вході якого розташований музичний фонтан.

Візитівка м. Будапешт

Будапешт – старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, базиліка Св. Іштвана, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. А з цитаделі на горі Геллерт відкривається розкішна панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент.

Це все на власні очі і моли змогу побачити студенти Київського університету права НАН України, крім цього студенти особисто познайомилися з Президентом Академічного товариства  імені М. Балудянського, Міхалем Вархолою, який люб’язно погодився особисто провести екскурсію для студентів КУП НАНУ та на завершення подарував футболки з емблемою товариства М. Балудянського.

Студенти КУП НАНУ висловлюють велику вдячність ректору, професору Ю.Л. Бошицькому за надану можливість участі у навчально-пізнавальній поїздці «Місцями життєвого шляху М.Балуднянського» до Словаччинта  Угорщина, та за отримані чудові враження.

Прес-центр КУП НАНУ