Студенти Київського університету права Національної академії наук України відвідали ІІI Міжнародний форум інновацій «Innovation Market»

24 Листопада, 2018
    22 листопада 2018 року відбувся Міжнародний форум «INNOVATION MARKET», який проводиться вже втретє, – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів в сфері інновацій, авторів start-up проектів, представників бізнесу, представників інвестиційно-фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності під патронатом Кабінету Міністрів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Національної академії наук України та Всесвітньої організації інтелектуальної власності. Студенти та професорсько-викладацький склад КУП НАНУ, Олександр Хромов, Вікторія Полторацька, Дар’я Третьякова та завідувач кафедри цивільно- та кримінально-правових дисциплін, к.ю.н. Ольга Рассомахіна відвідали даний захід у другий день роботи форуму.

forumim1.jpg

forumim2.jpg

forumim3.jpg

Під час Форуму відбулися зустрічі із суддями-експертами у сфері інтелектуальної власності у залі Головного лекторію, а також відбулася робота секційних засідань за напрямками.
На Форумі відбулося експертне обговорення у сфері правової охорони інтелектуальної власності та підтримки розвитку її захисту у рамках панельної дискусії «Пріоритетні напрями інституційної розбудови державної правової охорони інтелектуальної власності». Київський університет права НАН України представляв ректор, заслужений юрист України, професор Юрій Бошицький.
    Студенти та професорсько-викладацький склад КУП НАНУ взяли участь у роботі Секції 2. Програма заходів Державної системи правової охорони інтелектуальної власності України. Надзвичайно цікавими та захопливими були виступи та доповіді Жалдака В.О., директора Департаменту інтелектуальної власності Мінекономрозвитку, Падучака Б.М., заступника директора Департаменту інтелектуальної власності, начальника управління промислової власності Мінекономрозвитку, Стефанчука Р.О., д.ю.н., професора, заступника директора Державної організації «Національний офіс інтелектуальної власності», Орлюк О.П., д.ю.н., професора, директора НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, Олійник К.С., партнера, керівника практики інтелектуальної власності Arzinger, Ющенко Т., адвоката патентно-юридичної агенції «Дубинський&Ошарова».
    Цікаво, що від час секційного засідання відбулася презентація матеріалу, присвяченого темі «Центри підтримки технологій та інновацій» і одним з експертів, що виступили під час презентації, був випускник Київського університету права Величко Касім. На презентації експертами Центру підтримки технологій та інновацій були розглянуті питання про практичне значення Центру, а також про заснування підрозділів ЦПТІ в університетах України, які надаватимуть можливість збільшити відсоток унікальності наукових робіт студентів і працівників. Лектору були задані питання по різним сферам захисту прав інтелектуальної власності.

forumim4.jpg

forumim5.jpg

forumim6.jpg

forumin7.jpg

Студенти Київського університету права вдячні ректору за надану можливість відвідати ІІI Міжнародний форум інновацій «Innovation Market».

Матеріал підготували

Ольга Рассомахіна, Вікторія Полторацька