13 Жовтня, 2014

Студенти Київського університету права відвідали третю щорічну виставку «Освіта у США» в Україні, яка відбулася 10 жовтня у приміщенні готелю «Русь». Організатори виставки: мережа EducationUSA в Україні за підтримки Посольства США в Україні.
     На виставці були представлені стенди найкращих університетів США.  Відвідувачі мали унікальну нагоду поспілкуватися з представниками американських вищих навчальних закладів щодо можливостей отримання та переваг американської освіти, стипендій та грантів для навчання та проведення досліджень. У роботі виставки взяли участь: Посольство США в Україні, Міністерство освіти і науки України,  Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS, програма імені Фулбрайта в Україні (Інститут міжнародної освіти), Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Освітній проект “Всесвітні студії” фонду Віктора Пінчука (WorldWideStudies).
     Спілкування студентів з представниками виставки відбувалося виключно англійською мовою, що надало можливість для зацікавлення студентства до поглибленого вивчення мов світу. Адже новий «Закон про вищу освіту» передбачає знання іноземної мови як запоруку отримання мобільності студентства для здобуття освіти за кордоном.

Студенти ВНЗ мали можливість поспілкуватися з надзвичайним та повноважним послом США в Україні паном Джеффрі Р. Пайєттом, який у своїй вітальній промові наголосив, що на патріотичному вихованні молодого покоління будується свідомість нації: «В руках сьогоднішнього молодого покоління майбутнє держави, тож дуже важливим є розуміння студентами внутрішньої та зовнішньої політичної ситуації та їх бажання до євроінтеграції української держави як суб’єкта світових відносин та співдружності наших держав».
     На завершення заходу прозвучало музичне вітання від Київського університету права НАН України у виконанні лауреата міжнародних конкурсів Катерини Коврик.