Студенти Київського університету права відвідали Вищу раду правосуддя

10 Жовтня, 2018

10 жовтня 2018 року студенти Київського університету права НАН України відвідали Вищу раду правосуддя. Супроводжувала студентів кандидат юридичних наук, доцент Київського університету права НАН України Ірина Сергіївна Похиленко.

stus1.jpg

stus2.jpg

stus3.jpg

Цей захід мав на меті познайомити майбутніх правників з діяльністю Вищої ради правосуддя та ключовими змінами в роботі органу в умовах конституційно-правової модернізації судової системи. Під час навчального візиту студентам розповіли про історію створення Вищої ради правосуддя, спосіб формування, повноваження та діяльність, основні етапи судової  реформи, що триває в державі. Також студентів ознайомили із особливостями роботи зі зверненнями, запитами на інформацію та організацією особистого прийому громадян. Після проведення екскурсії будівлею Вищої ради правосуддя та ознайомлення з роботою секретаріату студенти Київського університету права дивилися фільм про історію та реорганізацію Вищої ради правосуддя після реформи 2016 року.

stus4.jpg

stus6.jpg

stus5.jpg

Дякуємо Вищій раді правосуддя за цікаву та інформативну екскурсію!