Студенти побували на презентації україномовного перекладу книги «Подорожній і місячне сяйво» Антала Серба

18 Жовтня, 2023

17 жовтня 2023 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбулася презентація українськомовного перекладу  видатного угорського роману XX століття «Подорожній і місячне сяйво» Антала Серба. На заході були присутні дипломати з питань  культури і освіти Посольства Угорщини в Україні – Єва Хеізерне Хегедюш та Агнеса Шафар, а також представниця від видавництва «Знання» – Тетяна Лахно.

Парадоксально, як багато ми знаємо та читаємо британських, німецьких, американських, арабських і японських авторів, і як мало відаємо про літературний доробок наших найближчих географічних сусідів. Сподіваємося отримати нагоду відвідання подібних освітніх зустрічей із авторами та перекладачами книг польських, чеських, румунських, сербських митців, аби розширити своє уявлення про літературу східної Європи.

Після заходу всі бажаючи мали можливість поспілкуватися з автором перекладу  та придбати книгу від видавництва, що і зробили наші студенти. Отож, чекаємо на їхні чесні відгуки та враження. Окрім того здобувачі та їхня наставниця, завідувачка наукової бібліотеки Київського університету права НАН України Тетяна Ярошевська, оформили читацькі квитки у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого.

Прес-Центр КУП НАНУ