Студенти РІ КУП НАНУ взяли участь у святкуванні Дня Соборності та Свободи України в Києві

29 Січня, 2013

Студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України Хілінський Максим і Петрук Анна-Юлія, разом з представниками Рівненської обласної державної адміністрації, 23 січня 2013 року відвідали у Києві урочистості з нагоди Дня Соборності та Свободи України. Захід відбувався в Палаці мистецтв «Україна», де Президент України Віктор Янукович привітав співвітчизників з цією подією. На сцені та у залі були присутні відомі політики, у тому числі президенти України різних років, Заслужені артисти України Таїсія Повалій та Олександр Пономарьов, переможниця дитячого Євробачення  Анастасія Петрик, ансамбль пісні і танцю ім. Павла Вірського та багато інших талановитих виконавців.

Молодим правникам вдалося поспілкуватися з депутатом Верховної  Ради України Оленою Бондаренко, заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності  Володимиром Олійником та Заслуженим юристом України, членом комітету з питань парламентського співробітництва між Україною та ЄС Іриною Бережною.

Студенти Рівненського інституту Київського університету права НАНУ були приємно вражені та задоволені участю у святкуванні Дня Соборності та Свободи України.

Радник ректора
Віта Грицюк