Студенти та науковці, будучи на врученні дипломів у РІ КУП НАНУ, долучились до проекту «Пізнай свій край»

4 Липня, 2018

Делегація Київського університету права НАН України, будучи на 20-му ювілейному врученні дипломів бакалаврів Рівненського інституту КУП НАНУ долучилась до проекту «Пізнай свій край», який діє під особистим патронатом ректора КУП НАНУ Ю. Л. Бошицького.

studp1.jpg

studp2.jpg

studp3.jpg

Зокрема, гості побували в унікальному музеї ковальського мистецтва «Ковальські витребеньки», керівником та ініціатором створення якого є Н.Ю. Крока. Саме вона зібрала у музії більше двох сотень експонатів, які є витворами кращих ковалів України.

Окрім того, Н.Ю. Крока є засновником фестивалю ковальського мистецтва «Металеве серце України», який вже шість років поспіль об’єднує у місті Рівне найкращих митців. Делегація КУП НАНУ вдячна Ніні Юріївні за гостинний прийом, а також за її натхнення і ентузіазм, завдяки якому вона збирає людей з усього світу, аби поділитися з людьми красою мистецтва вогню і металу.

studp4.jpg

studp5.jpg

studp6.jpg

Також студенти і науковці КУП НАНУ відвідали Рівненську обласну філармонію, яка була заснована у 1939 році. Саме в ній, велично та урочисто відбулось 20-е ювілейне вручення дипломів бакалаврів Рівненського інституту КУП НАНУ.
    Дуже добре, що студенти та науковці КУП НАНУ мали змогу долучитись до проекту “Пізнай свій край” та відвідати музей ковальського мистецтва та Рівненську обласну філармонію.