Студенти та працівники Київського університету права НАН України відвідали Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського

28 Травня, 2014

В рамках загальноуніверситетської програми «Кроки до прекрасного», студенти та працівники Київського університету права НАН України відвідали Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського, де в ці дні проходять державні іспити з симфонічного диригування.
Оперна студія НМАУ – одна з найкращих сцен м.Києва – є навчальною базою для майбутніх співаків, студентів академії. Всі охочі мають змогу насолодитися справжніми перлинами оперного мистецтва  В. А. Моцарта, М. Лисенка, П. І. Чайковського, Дж. Верді.

Знайомство з новими обличчями у вітчизняній культурі  має велике значення для молоді, адже знання своєї культури та сучасних тенденцій у мистецтві є вкладом у духовний розвиток повноцінної особистості.