Студенти та професорсько-викладацький склад КУП НАНУ відвідали Київський національний академічний театр оперети

15 Травня, 2014

У рамках загальноуніверситетської програми «Кроки до прекрасного», 14 травня 2014 року студенти та професорсько-викладацький склад Київського університету права НАН України відвідали Київський національний академічний театр оперети, де проходила оперета «Фіалка Монмартру» на музику І.Кальмана.
     Всі присутні мали можливість насолодитися яскравою грою акторів, неперевершеними голосами і талантом режисера, що виявився у постановці оперети.

Співпраця Київського університету права НАН України та Київського національного академічного театру оперети має важливе значення для культурного розвитку студентства, виховання у молоді відчуття прекрасного. Студенти та працівники університету завжди із задоволенням відвідують вистави та залишаються відданими прихильниками талановитих артистів театру.