Студенти-волонтери Київського університету права НАН України взяли участь велотолоці столиці

8 Вересня, 2014

Київський університет права НАН України уже кілька років поспіль має постійно діючу філію Київського молодіжного центру праці. 06 вересня найактивніші студенти-волонтери філії КМЦП у КУП НАНУ долучилися до акції прибирання Київського велотреку.
   Головою метою толоки, було продемонструвати готовність громадськості до участі у реконструкції та поверненні  споруди Києву. На заході були присутні Міністри, Голова Федерації велоспорту України та поважні гості.

У КУП НАНУ діє загальноуніверситетська програма «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім» під особистим патронатом Юрія Бошицького, ректора, професора, заслуженого юриста України. Мету та завдання даної програми студенти мали змогу особисто спрезентувати Міністрові молоді та спорту Дмитру Булатову та запросити до університету на  заключний турнір з міні-футболу 21 вересня, приурочений до Дня фізичної культури та спорту і Міжнародного дня миру (спортивний комплекс вишу). Студенти-волонтери КУП НАНУ мали нагоду поспілкуватися з Міністром культури України Євгеном Нищуком, який взяв участь у толоці. Це європейська практика, де цінують активний родинний відпочинок, здоровий спосіб життя та розвиток дітей, – сказав Міністр. Він був приємно вражений загальноуніверситетською програмою «Кроки до прекрасного», під особистим патронатом Юрія Бошицького, ректора вишу. У рамках якого було укладено усну домовленість про співпрацю між КУП НАНУ та Міністерством культури України.

Старостенко Ганна Вікторівна, заступник голови Київської міської державної адміністрації, яка повідомила , що зараз Київ перебуває на етапі розірвання договору оренди з компанією-забудовником, оскільки та не виконала покладених на неї зобов’язань та заборгувала за оренду землі близько 1 мільйона гривень.

Під час фотосесії студенти-волонтери поспілкувалися з 6-ти кратним чемпіоном СРСР з велоспорту на треку Євгеном Присяженком, заслуженими майстрами велоспорту. Серед молоді стає популярним здоровий спосіб життя, а цьому сприяє велоспорт.